ZABAWY Z TAŃCEM
Zajęcia są pierwszym etapem edukacji tanecznej, dzięki któremu dziecko rozwija się na płaszczyźnie budowania kompetencji i umiejętności społecznych. Zabawa to technika nauki ruchu, podstawowych kroków tanecznych, ale przede wszystkim nawiązywania interakcji, budowania pewności siebie i poznania emocjonalnego. Forma tych zajęć jest dla instruktora nieustającym procesem poznawczym i wzbogacającym każdego małego uczestnika w prawidłowym rozwoju.
Zapisy: biuro@ddksmczechow.pl, tel. 81 741 99 11/ 667 807 809
CO ZYSKASZ?
– dobrą zabawę
– poznasz podstawowe techniki taneczne
– podwyższysz kompetencje społeczne, takie jak praca w zespole, efektywna komunikacja, autoprezentacja i radzenie sobie z emocjami
– przygotujesz się do występów
– rozwiniesz się w ćwiczeniach rozciągających i ogólnorozwojowych
KIEDY?
Zajęcia odbywają się w środy:
godz. 16:00 – 16:45 (gr. I)
godz. 17:00 – 17:45 (gr. II)
WIEK
4 – 5 lat

EMILIA KMIEĆ
Z wykształcenia animatorka kultury o specjalizacji teatralno-tanecznej Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Tańcząc w klubie sportowym La Familia Lublin, osiągnęła wiele prestiżowych nagród m.in. złoty medal w kategorii Rueda de Casino oraz złoty medal w kategorii Couple Dance MasterShow Case (Mistrzostwo IDO 2018) i wiele innych. Posiada wieloletnie doświadczenie w animacji czasu wolnego. Artystyczna dusza, która swoją miłość do sztuki połączyła z miłością do dzieci.

Działanie w ramach projektu „Różny wiek, podobne pasje. Edycja IX” współfinansowanego z Urzędu Miasta Lublin.